پنجشنبه, ۰۸ تیر ۱۴۰۲ ۱۵:۰۹ ۱۸۳
طبقه بندی: شرکت
چچ

معاون مشتریان بانکداری شخصی بانک تجارت :

«تی بی پلاس» تجربه نوین خرید اعتباری است

امیر حسین داوودیان معاون مشتریان بانکداری شخصی بانک تجارت در بازدید از غرفه هلدینگ تفتا در نمایشگاه الکامپ با اشاره به جایگاه حوزه اعتباری در بانک تجارت گفت: استراتژی ما این است که در حوزه اعتباری فعالیت کنیم و معتقدیم با این کار بازار هم ازآن استقبال می کند. به شرطی که تجربه خوبی برای کاربر فراهم شود.

«تی بی پلاس» تجربه نوین خرید اعتباری است

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل «تفتا» به نظر می آید که « تی بی پلاس» ایران کیش اقدام بزرگی است که دراین زمینه صورت گرفته است. اگر بر توسعه « تی بی پلاس» متمرکز شویم،می تواند پلتفرم خوب و تجربه مناسبی را ارائه بدهد و منجربه ایجاد تمایز در بازار می شود. با این سابقه ای که ایران کیش در حوزه اعتباری دارد و نام شرکت هم کارت اعتباری ایران کیش است مطمئنیم در تی پلاس موفق خواهیم بود .
ریال دیجیتال ایران کیش از سوی مردم پذیرش می شود
وی درباره ریال دیجیتال ایران کیش نیز اظهار کرد: در کشور دستورالعمل هایی شکل می گیرد برخی مطابق با نیازهای داخلی است همیشه یک سری شرکای تجاری هستند که با دستور العمل های ملی خود را تطبیق می دهند که بانک تجارت یکی از بانک های اول دراین زمینه است و راهکارهایی که بانک مرکزی می خواهد را پیاده می کند. آنچه ما به آن فکر می کنیم حوزه کسب و کاری ریال دیجیتال است. ریال دیجیتال نیازمند پذیرش شدن است. این پذیرش شدن نیازمند این است که یک شبکه قابل قبولی از افراد از آن استفاده کنند. ضرورت این امر این است که کاربران حداقلی آن را امتحان کرده باشند، چیزی که ایران کیش آن را پیاده کرده است. شبکه پذیرش در اختیار ایران کیش است و می تواند هم افزایی خوبی تولید کند و بین بانک و شرکت پرداخت هم می توان ارزش افزوده خوبی داشت .
داوودیان درباره سایر فعالیت های ایران کیش می گوید: ایران کیش یک شرکت بسیار با پتانسیل است و از بزرگترین شرکت های پرداخت کشور به شمار میاید، خیلی وقت ها از لحاظ ابزار پذیرش سهم بسزایی در کشور داشته است . ایران کیش شرکت مهمی برای نه فقط بانک تجارت بلکه کشور است. این شرکت باید دامنه فعالیت هایش را متمرکزتر کند تا به حجم مورد نظر در بازارهم برسد.
وی افزود: به عنوان مثال پرداخت بدون کارت می تواند ابزار بسیار مناسب و جذابی باشد و بسیاری از کسب و کارها در حوزه فین تک تلاش می کنند، کاری که ایران کیش مدتهاست انجام داده و هم ابزار و هم امکان عرضه آن را دارد و می تواند روی اپلیکیشن خود و بانک انجام دهد. به نظرم ایران کیش در حوزه فناوری وبخش عملی خوب عمل کرده و باتمرکز بیشتر در حوزه توسعه کسب و کاری می توان افق 1402 را خیلی روشن دید.
معاون بانک تجارت اظهار کرد: ایران کیش متمرکز روی حوزه PSP شده است ، انواع عملیات پرداخت، سرویس دادن به اصناف و محصول تی بی پلاس، امکان پرداخت بدون حضور کارت، همگی فعالیت های موثری هستند که به درستی انجام شده اند و این اتفاق می تواند موقعیت بهتری برای ایران کیش و بانک ایجاد کند.

آدرس کوتاه شده: