چهارشنبه, ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۱۹ ۲۳۱
طبقه بندی: شرکت
چچ

ایران کیش تندیس رضایمندی مشتری را بدست آورد

تندیس هفتمین اجلاس رضایتمندی مشتری به کارت اعتباری ایران کیش رسید. در این مراسم هادی قوامی معاون وزیر اقتصاد درباره ملاک انتخاب شرکت ها در بخش رضایتمندی مشتری به گفت: این جایزه از میان حدود هزار شرکت به 75 بخش تولیدی و شرکت های تجاری داده شده اند و کمیته داوری این شرکت ها را حائز این رتبه دانسته است.

ایران کیش تندیس رضایمندی مشتری را بدست آورد

هادی قوامی معاون وزیر اقتصاد درباره ملاک انتخاب شرکت ها در بخش رضایتمندی مشتری به گفت: این جایزه از میان حدود هزار شرکت به 75 بخش تولیدی و شرکت های تجاری داده شده اند و کمیته داوری این شرکت ها را حائز این رتبه دانسته است.

وی گفت : برای انتخاب این شرکت ها، مجموعه شاخص های بهره وری، عملکرد تولید، سود آوری، میزان کارکنان شاغل و وسعت سازمان و یکی ازمهمترین آن ها یعنی توجه به نوآوری بررسی شده اند که مجموعه کمیته علمی براساس این شاخص ها، این شرکت ها را برگزیده است.

معاون وزیر اقتصاد اضافه کرد: امید داریم با جایزه رضایتمندی مشتری تلاش برای بهره وری و نو آوری این شرکت ها را ارج نهاده و به عنوان یک ارزش به این بخش ها نور تابانده باشیم .

از سویی مباحث امروز در جمع دولتی ها و مجلسیان مطرح شده و مکانی برای گفتگوی قوای مقننه و اجرایی با فعالان اقتصادی را شکل داده است فعالانی که قطعا می توانند در سیاستگذاری ها نقش داشته باشند.

معاون وزیر اقتصاد افزود: قطعا این جوایز باعث تشویق سایر تولیدی ها نیز می شود و امید داریم با ایجاد رقابت در میان بخش های اقتصادی تلاش هرچه بیشتر تمامی ارگان ها در اشتغالزایی ، بهره وری و رشد را شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط امروز کشور، اهمیت به اشتغال زایی و شنیدن مسائل بنگاه ها یکی از اولویت های ماست اظهارکرد : تشریح درد نیمی از راه درمان است و ما امروز این دردها را شنیدیم.

آدرس کوتاه شده: